Werkbezoek wethouder Zuidoost

17 september 2013

Op 21 augustus jl. bracht wethouder Emile Jaensch een werkbezoek aan ons Woningnet Spreekuur in de Openbare Bibliotheek Amsterdam (Frankemaheerd). Hij ontmoette daar onze vrijwilligers die met veel enthousiasme en kundigheid bewoners wegwijs proberen te maken in de jungle van het Woningnet.

Het spreekuur wordt altijd druk bezocht en ook nu kon Dhr. Jaensch onze vrijwilligers druk bezig zien met helpen van onze cliënten. Vrijwilligers hebben ook goed duidelijk kunnen maken waar het programma van Woningnet soms nog erg ondoorzichtig is gebleken voor gebruikers.

Daarna ging de wethouder ook mee op een huisbezoek, waar een medewerker van ons huurteam kwam kijken, en het meten naar de aanhoudende klachten over schimmel en optrekkend vocht in de woning. Het was een interessant bezoek, waarbij hij ook zelf meedacht over mogelijke oorzaken. Er is een uitvoerige melding gedaan  (onderhoudsprocedure gestart) en nu maar hopen dat de problemen snel verholpen zullen zijn…

Artikel delen:

!WOON