Netwerkbijeenkomst voor VvE’s (door gemeente)

Let op: Dit is een bijeenkomst van de gemeente. Kijk voor meer informatie of om je aan te melden op de website van de gemeente

Wil jij je VvE-gebouw verduurzamen en verbeteren, maar weet je niet waar je moet beginnen? Of ben je al aan de slag en zoek je praktische tips en inspiratie? Kom dan ook naar de netwerkbijeenkomst voor VvE-leden van gemeente Amsterdam op zaterdag 11 april.

Tijdens deze middag vertellen drie VvE’s hoe zij de verduurzaming van hun gebouw hebben aangepakt. Zij hebben het over verschillende onderdelen van de verduurzaming, van het aanleggen van een groen dak en zonnepanelen tot buitengevelisolatie. Ook ontdek je welke ondersteuning de gemeente Amsterdam biedt aan VvE’s die willen verduurzamen. Na de presentaties is er volop gelegenheid om andere VvE’s te spreken en ervaringen te delen tijdens de borrel.

Programma

  • 13:45 uur              Inloop met koffie & thee
  • 14:00 uur             Ondersteuning gemeente Amsterdam voor VvE’s
  • 14:25 uur              VvE’s aan het woord
  • 15:15 uur              Pauze
  • 15:30 uur              VvE’s aan het woord
  • 16:00 uur              Borrel om met andere VvE’s in gesprek te gaan
  • 17:00 uur              Einde

Datum en locatie

De netwerkbijeenkomst is op zaterdag 11 april van 14:00 tot 17:00 uur. De inloop is vanaf 13:45 uur. De locatie is ‘De Thomas’ aan de Prinses Irenestraat 36 (1077WX Amsterdam).

Aanmelden

Wil je ook bij deze netwerkbijeenkomst zijn? Aanmelden is verplicht. Er is beperkt plek, dus meld je snel aan via de website van de gemeente.

Categorie


Datum en tijdstip

11 apr 2026 - 14:00-17:00

Locatie

De Thomas

Kaart wordt geladen...

Artikel delen:

!WOON