onenigheid over ontbinding huurcontract en terugbetaling waarborgsom
Opnieuw zoeken:
Samenvatting
Gaat om vordering teveel betaalde huur na uitspraak Huurcommissie. Huurster wilde aanvankelijk wel schikken maar verhuurder gaf weinig toe. Teveel betaalde huur = € 2.148,63
25 aug 2025: zaak loopt nog
03-08-2026: huurster heeft bij de kantonrechter op alle punten gewonnen. Tussenkomst van de deurwaarder en een regeling was nodig om uiteindelijk betaling te verkrijgen.
Samenvatten is mensenwerk. We staan niet garant voor de volledigheid. Als u de geanonimiseerde uitspraak (zie bijlage) wilt ontvangen kunt u een verzoek richten aan spreekuur@wooninfo.nl. Hou er rekening mee dat verschillende rechters van geval tot geval verschillende afwegingen kunnen maken. Deze uitspraak bevat 1 bijlage. Wilt u deze per mail ontvangen, stuur dan een gemotiveerd verzoek naar spreekuur@wooninfo.nl en vermeld het kenmerk en de titel. Vertel waarom u de uitspraak nodig hebt, dan kijken wij wat we voor u kunnen doen. We moeten de uitspraak namelijk anonimiseren en dat kost ons werk en tijd. Dat kan soms, maar niet altijd.
Artikel delen: